Asus Mouse | MD105 | Wireless | Bluetooth, 2.4GHz | Volt Green
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0AH0-BMU010
- Saadavus: 5
-
25€
Asus Mouse | MD105 | Wireless | Bluetooth, 2.4GHz | Volt Green
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth, 2.4GHz |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 61.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.10 kg |
| Operating system | macOS 12, Windows 11, Chrome OS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1082 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | MD105 |
| Resolutsioon | 1200/1600/2400 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Volt Green |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





